Шановні колеги!

Видавництво «Генеза» повідомляє, що нові підручники для 4 і 7 класів, які брали участь у конкурсному відборі та отримали гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України», надруковано. У другому півріччі 2015/2016 навчального року вони надійдуть до загальноосвітніх навчальних закладів.

Згідно із договором, укладеним між видавництвом та Інститутом модернізації змісту освіти МОН України (від 16 листопада 2015 р.), розміщуємо повні електронні версії підручників на веб-сайті з метою їх вільного використання й безкоштовного доступу до них.

Підручники видавництва «Генеза» визнано одними з найкращих! Ми щиро вдячні авторам за плідну і якісну співпрацю; експертам: науковцям, методистам, учителям-практикам – за слушні зауваження й пропозиції; учителям загальноосвітніх навчальних закладів – за те, що відібрали саме наші підручники.

Хочемо наголосити, що видання відповідають усім санітарно-гігієнічним вимогам (див.документ) щодо навчальних видань, мають чітку структуру та якісний ілюстративний матеріал.

Колеги! Саме від Вашої активності та зацікавленості у впровадженні в освітній процес якісної навчальної літератури залежить те, за якими підручниками навчатимуться наші діти.

Щиро вдячні за ваш вибір і сподіваємося на подальшу співпрацю!


З повагою, головний редактор                         Наталія ЗаблоцькаПідручники для 4-го та 7-го класів загальноосвітніх навчальних закладів


Перелік підручників для 4 класу (doc)
Перелік підручників для 7 класу (doc)
м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 2-Л, тел.: +38 (044) 426 71 81, 426 71 56