Започаткована видавництвом «Генеза» серія «Подорожуємо літературами світу» призначена для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що вивчають курс «Світова література» («Зарубіжна література»). Серію укладено відповідно до шкільної програми. Кожна збірка – це своєрідна хрестоматія, до якої включено твори певного жанру або тематики.


 Мета серії – ознайомити школярів із тими творами видатних майстрів слова, які в підручниках подано скорочено або запропоновано для читання за вибором та позакласного читання. Ці твори відіграють значну роль у розумінні всього доробку письменників, які зробили вагомий внесок у розвиток певної теми, жанру або літературного процесу загалом. 


Перша книжка серії – «Фантастика» – призначена для учнів 6–7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. До збірки залучено твори Рея Дугласа Бредбері (оповідання «Усе літо в один день», «Вони були смагляві та золотоокі», «Суничне віконце»), Роберта Шеклі (оповідання «Полювання», «Прогулянка», «Царська воля»), Айзека Азімова (оповідання зі збірки «Я, робот» – «Зачароване коло», «Спіймати кролика»), Олександра Бєляєва (роман «Людина-амфібія»). 

До другої збірки – «Класичний детектив» – увійшли твори Едгара Алана По, Артура Конан Дойла, Гілберта Кійта Честертона, Агати Крісті, Рекса Стаута, Жоржа Сіменона. Це твори для учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, призначені для читання на вибір і позакласного читання Запропоновані детективи сприятимуть формуванню в учнів уявлення про жанр, а також літературного смаку, інтересу до книжки як феномену культури.
м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 2-Л, тел.: +38 (044) 426 71 81, 426 71 56