З питань придбання літератури звертайтесь за тел.: +38 (044) 379 14 07, 379 10 54


   Започаткована видавництвом «Генеза» серія «Подорожуємо літературами світу» призначена для учнів 5–9 класів загальноосвітніх навчальних закладів, що вивчають курс «Світова література» («Зарубіжна література»). Серію укладено відповідно до шкільної програми. Кожна збірка – це своєрідна хрестоматія, до якої включено твори певного жанру або тематики.


 Мета серії – ознайомити школярів із тими творами видатних майстрів слова, які в підручниках подано скорочено або запропоновано для читання за вибором та позакласного читання. Ці твори відіграють значну роль у розумінні всього доробку письменників, які зробили вагомий внесок у розвиток певної теми, жанру або літературного процесу загалом. 


Перша книжка серії – «Фантастика» – призначена для учнів 6–7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів. До збірки залучено твори Рея Дугласа Бредбері (оповідання «Усе літо в один день», «Вони були смагляві та золотоокі», «Суничне віконце»), Роберта Шеклі (оповідання «Полювання», «Прогулянка», «Царська воля»), Айзека Азімова (оповідання зі збірки «Я, робот» – «Зачароване коло», «Спіймати кролика»), Олександра Бєляєва (роман «Людина-амфібія»). 

До другої збірки – «Класичний детектив» – увійшли твори Едгара Алана По, Артура Конан Дойла, Гілберта Кійта Честертона, Агати Крісті, Рекса Стаута, Жоржа Сіменона. Це твори для учнів 7-х класів загальноосвітніх навчальних закладів, призначені для читання на вибір і позакласного читання Запропоновані детективи сприятимуть формуванню в учнів уявлення про жанр, а також літературного смаку, інтересу до книжки як феномену культури.
м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 2-Л, тел.: (044) 413-99-97, 412-49-68