Шановні друзі,
Ми раді вітати вас на сайті видавництва «Генеза».
Наше видавництво працює на ринку навчального книговидання з 1992 року, і весь цей час ми впевнено утримуємо звання лідера, з року в рік розширюючи асортимент навчально-методичної літератури. На нашому сайті ви зможете отримати більш докладну інформацію про історію видавництва, ознайомитись з каталогом літератури, дізнатись більше про наші проекти, обмінятись думками та залишити нам свої побажання. Видавництво «Генеза», за роки своєї діяльності, було нагороджено чисельною кількістю грамот та винагород, двічі отримувало звання «Лідер галузі». Ми готові запропонувати більше 300 найменувань підручників, навчальних посібників, робочих зошитів, хрестоматій, збірників тестів, книжок для вчителя, довідників, словників тощо. Але ми не зупиняємось на досягнутому і щороку розширюємо асортимент, щоб зробити навчання в школі цікавішим, знання доступнішими,
а дітей розумнішими. Ми сподіваємось на постійний
зв’язок з вами, шановні відвідувачі, закликаємо до
співпраці авторів, чекаємо на відгуки та пропозиції
працівників освіти та батьків. Ми
впевнені, що спільними зусиллями ми
зможемо забезпечити наших дітей якісною освітою.
З найкращими побажаннями,
Генеральний директор видавництва "Генеза",
Дубас Олексій ПавловичПро видавництво

Книги з маркою «Генеза» виходять друком з 1992 року. Це – підручники, навчальні посібники, методична, юридична література, словники, довідники, енциклопедії та художня література. Саме у видавництві «Генеза» вперше в Україні створено оригінальні підручники з історії України, всесвітньої історії, зарубіжної літератури, української мови та літератури, іноземних мов, біології та математики.

Протягом вже більше ніж п’ятнадцяти років «Генеза» впевнено утримує звання лідера на ринку насамперед навчальної літератури, з року в рік розширюючи асортимент своєї продукції, пропонуючи педагогам, школярам та їхнім батькам найкращі в Україні підручники та навчальні посібники, які по праву називають підручниками нового покоління.

У центрі нашої уваги – потреби школяра. Ми пам’ятаємо, що учень загальноосвітньої школи – це дитина, яка вчитиметься лише за тієї умови, якщо підручник не притлумлюватиме, а навпаки, стимулюватиме її природну цікавість, дитячу жвавість і безпосередність. Тому наші підручники – це здебільшого кольорові, багато ілюстровані видання. Створюючи їх, ми намагалися допомогти школяреві навчитися не просто заучувати матеріал підручника, а напрацьовувати навички самоосвіти, засвоювати навчальний матеріал за допомогою і тексту підручника, й ілюстративного матеріалу, і цікавих документів, і творчих завдань.

Основний акцент ми робимо на навчально-методичних комплектах. Вони складаються з підручника, робочого зошита, книжки для вчителя з методичними рекомендаціями щодо організації роботи на уроці й поза ним. Включено до навчально-методичних комплектів також хрестоматії, книжки для читання, зошити для тематичного оцінювання, збірники тестів. Значну увагу приділяємо також довідковій літературі, словникам, без яких навчальний процес не може вважатися повноцінним. Маємо й досвід створення комплекту з навчального посібника та компакт-диску.

Поважаючи право вчителя самостійно обирати той підручник, який більше відповідає його концепції викладання, ми пропонуємо з більшості предметів кілька паралельних підручників: адже вчитель і учень мають право обирати краще з найкращого – з підручників «Генези»!

Кожна книжка, а особливо підручник, – це результат напруженої праці багатьох людей: авторів, редакторів, художників, верстальників, коректорів, адже підручник не можна просто написати – це надзвичайно складна й насамперед творча праця великого колективу людей, де, якщо вдатися до аналогій з кіномистецтвом, автор – сценарист, художник – оператор, а редактор – режисер-постановник. Уся навчальна література, що виходить друком у видавництві «Генеза», має відповідні грифи Міністерства освіти і науки України, повністю відповідає чинним програмам і санітарно-гігієнічним нормам. До каталогу включено всю навчальну літературу для абітурієнтів, студентів, учителів, вихователів, батьків.

Ми прагнемо, аби в наших книжках школяр не лише знаходив відповіді на запитання, які ставлять перед ним навчальна програма, вчитель або й саме життя. Головне, щоб за допомогою наших підручників дитина виросла освіченою, вільною людиною, свідомим громадянином, особистістю, здатною жити і діяти в демократичному суспільстві.

Ми пишаємося своїми виданнями і щиро сподіваємося на те, що ви поділятимете нашу думку, щойно ознайомитеся й попрацюєте з підручниками видавництва «Генеза» – найкращими в Україні.

 Нагороди та відзнаки
м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 2-Л, тел.: +38 (044) 426 71 81, 426 71 56