Видавництво «Генеза» презентує літературу для дошкілля вихователям та методистам Одеської області


22 березня 2017 р. на базі науково-методичної лабораторії дошкільної та початкової освіти кафедри психолого-педагогічної та корекційної освіти Одеського обласного інституту вдосконалення вчителів відбулася презентація літератури для дошкілля видавництва «Генеза» та навчально-методичного посібника «Навчання українського мовлення у групах дітей старшого дошкільного віку» (автори В.А.Трунова, О.В. Низковська, М.Д. Пармакова, О.А. Хоменко).

Завідувач редакції дошкільної освіти видавництва «Генеза» Антоніна Короб розповіла вихователям та методистам дошкільних навчальних закладів Одеської області про видавництво «Генеза», якому у 2017 р. виповнюється 25 років, презентувала видавничі новинки, посібники, що готуються до друку, каталог, розповіла про шляхи придбання видавничої продукції. Валентина Трунова, керівник авторського колективу посібника «Навчання українського мовлення у групах дітей старшого дошкільного віку», ознайомила педагогів із структурою та змістом навчально-методичного посібника, методикою роботи, що розкрито у виданні.

Під час зустрічі обговорювалися питання щодо перспектив співпраці лабораторії та видавництва.

На фото (зліва направо): Хоменко О.А. (методист), Скрипник В.В. (старший викладач), Короб А.М. (завідувач редакції), Кравець Н.Ю. (завідувач лабораторії), Трунова В.А. (професор)


Щиро дякуємо всім колегам науково-методичної лабораторії дошкільної та початкової освіти ООІВВ, завідуючій Кравець Н.Ю., Труновій В.А., Хоменко О.А., вихователям та методистам, що брали участь у заході.

Презентація видань для дошкілля
м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 2-Л, тел.: +38 (044) 426 71 81, 426 71 56