Шановні друзі,
Ми раді вітати вас на сайті видавництва «Генеза».

ШАНОВНІ ВЧИТЕЛІ – УЧАСНИКИ ЕКСПЕРИМЕНТУ
З ПІЛОТУВАННЯ ДЕРЖАВНОГО СТАНДАРТУ ПОЧАТКОВОЇ ОСВІТИ!


 З метою реалізації Концепції Нової української школи та пілотування Державного стандарту початкової освіти колектив авторів на чолі з Тетяною Гільберг та видавництво «ГЕНЕЗА» створили перший навчальний посібник-зошит з інтегрованого курсу «Я ПІЗНАЮ СВІТ» ДЛЯ 1 КЛАСУ відповідно до затвердженої модельної навчальної програми та навчальних планів для 1 класу. Йому надано гриф «Схвалено для використання в загальноосвітніх начальних закладах комісією з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України».

 Посібник забезпечує навчальними матеріалами учнів і вчителів загально- освітніх навчальних закладів – учасників всеукраїнського експерименту, а також тих, хто долучився до нього в усіх областях України. У ньому інтегровано такі освітні галузі:
Природознавча
Громадянська та історична
Технологічна
Соціальна і здоров’язбережна
Мистецька
Мовно-літературна
Математична

 Видання складається з восьми частин, повноколірне, великого формату обсягом 64 сторінки. Кожна частина містить завдання до чотирьох навчальних тижнів і розрахована на використання:
► Частина 1 – протягом вересня
► Частина 2 – жовтня
► Частина 3 – листопада
► Частина 4 – грудня
► Частина 5 – січня
► Частина 6 – лютого
► Частина 7 – березня
► Частина 8 – квітня

Пропонуємо вашій увазі фрагмент ЧАСТИНИ 1 – вересень.Пропонуємо вашій увазі фрагмент ЧАСТИНИ 2 – жовтень.Пропонуємо вашій увазі фрагмент ЧАСТИНИ 3 – листопад.Пропонуємо вашій увазі фрагмент ЧАСТИНИ 4 – грудень.Пропонуємо вашій увазі фрагмент ЧАСТИНИ 5 – січень.Пропонуємо вашій увазі фрагмент ЧАСТИНИ 6 – лютий.Пропонуємо вашій увазі фрагмент ЧАСТИНИ 7 – березень.Пропонуємо вашій увазі фрагмент ЧАСТИНИ 8 – квітень.
м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 2-Л, тел.: +38 (044) 426 71 81, 426 71 56