Шановні колеги!


Видавництво «Генеза» запрошує Вас узяти участь у безкоштовному вебінарі, що відбудеться 22.11.2016 і буде доступний за інтернет-адресою https://rooms.webinar.tw/geneza.

Тема вебінару: «Навчально-методична література з інформатики видавництва “Генеза”».

У вебінарі візьмуть участь Ривкінд Йосиф Якович та Лисенко Тетяна Іванівна – знані автори серії видань з інформатики, випущених видавництвом, головний редактор видавництва «Генеза» – Заблоцька Наталія Володимирівна та модератор – завідувач фіз.-мат. редакції Дашко Наталія Василівна.

Початок вебінару о 15:30.

Учасники вебінару матимуть змогу ознайомитися з навчально-методичною літературою з інформатики (особливу увагу буде приділено НМК з інформатики для 5 і 8 класів), поставити запитання авторам та видавцям.

Хочемо зазначити, що вся навчально-методична література видавництва «Генеза» має відповідні грифи Міністерства освіти і науки України та включена до Переліку навчальної літератури, рекомендованої Міністерством освіти і науки України для використання в загальноосвітніх навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році.

Запитання до учасників вебінару можна поставити і завчасно, надіславши їх на адресу редакції dashko@geneza.ua.

Ми чекаємо на Вашу участь у вебінарі та будемо щиро вдячні за долучення до цього заходу.

Важливо! Для забезпечення якісного інтернет-зв’язку під час вебінару потрібно попередньо визначити кількість інтернет-підключень, тому просимо відправити підтвердження про участь на електронну скриньку dashko@geneza.ua.

Запис вебінару можна буде згодом переглянути на сайті видавництва
м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 2-Л, тел.: +38 (044) 426 71 81, 426 71 56