Видавництво «Генеза» представило літературу національно-патріотичного виховання для дошкілля

31 травня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України відбулася Всеукраїнська науково-методична конференція «Національно-патріотичне виховання дітей дошкільного віку: теорія і практика».

Участь у заході взяли начальник відділу дошкільної освіти департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Тамара Панасюк, працівники відділу; начальник відділу дошкільного розвитку Інституту модернізації змісту освіти МОН Олена Низковська; директор Інституту проблем виховання НАПН України Іван Бех, науковці, практики з різних куточків України.

Навчально-методичний комплект «Сонечко мандрує Україною», що був розроблений і виданий видавництвом «Генеза», представила учасник конференції, член авторського колективу, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри дошкільної освіти Педагогічного інституту Київського університету імені Бориса Грінченка Олена Стаєнна. Науковець розповіла про структуру комплекту, його багатофункціональність, методи та прийоми ознайомлення дошкільників із народними традиціями та сьогоденням, що виховують любов, повагу до України, починаючи з формування притаманних дитині почуттів любові до батьків, рідного дому та малої батьківщини, народних ігор та традицій, культури, позитивного образу держави.

Під час роботи конференції заступник начальника відділу реалізації Марина Квєтенадзе та завідувач редакції дошкільної освіти видавництва «Генеза» Антоніна Короб ознайомили учасників конференції з навчальною літературою видавництва з проблематики конференції.

Щиро дякуємо відділам дошкільної освіти
департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України
та дошкільного розвитку Інституту модернізації змісту освіти МОН
за надану можливість участі в конференції та презентації видань!
м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 2-Л, тел.: +38 (044) 426 71 81, 426 71 56