Шановні колеги!

Повідомляємо, що нові підручники видавництва «Генеза», які беруть участь у конкурсному відборі проектів підручників для учнів 8 класу загальноосвітніх навчальних закладів, успішно пройшли перший етап Конкурсу і відповідно до рішення конкурсних комісій майбутнім виданням пропоновано надати гриф
«Рекомендовано Міністерством освіти і науки України».
Під час другого етапу Конкурсу вчителі загальноосвітніх навчальних закладів будуть здійснювати відбір проектів оригінал-макетів підручників. Підручники видавництва «Генеза» завжди вирізняються якістю навчального матеріалу та художнього оформлення, є одними з найкращих у галузі навчального підручникотворення.
Ми щиро вдячні авторам за плідну співпрацю під час підготовки проектів підручників. Упевнені, що слушні зауваження та пропозиції експертів: науковців, методистів, учителів-практиків – сприяли покращенню видань.
Просимо вчителів загальноосвітніх навчальних закладів розглянути на Репозитарії оригінал-макети підручників і зробити свій вибір.
Ознайомитися з переліком підручників та навчально-методичними комплектами до них Ви зможете за флаєрами, розміщеними на сайті видавництва.

Колеги! Від Вашої активності та зацікавленості у впровадженні в освітній процес якісної навчальної літератури залежить, за якими підручниками навчатимуться наші діти.
Щиро вдячні й сподіваємося на подальшу співпрацю.З повагою
головний редактор видавництва "Генеза" Н.В. Заблоцька
м. Київ, вул. Маршала Тимошенко 2-Л, тел.: +38 (044) 426 71 81, 426 71 56